Kariéra

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Seřizovač CNC strojů– Práce vhodná i pro uchazeče s menší praxí v programování, ale požadujeme alespoň základní teoretickou a praktickou znalost oboru. Dvousměnný provoz. 22000-33000Kč hrubého
 
Konstruktér– Kreslení v programu Autodesk inventor, digitalizace výkresů a jednoduché přípravky. Pracovní doba dle domluvy. 26000-40000Kč hrubého
 
Dělník– Příprava materiálu, výměna kusů na CNC, obsluha laser. Vhodné i pro ženy. Dvousměnný provoz. 19000-27000Kč hrubého
 
Placené přesčasy.
Máte-li zájem o některou z uvedených pracovních pozic, prosím kontaktujte nás na emailu kovosobotka@gmail.com a telefonním čísle 777199446.

 

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Pomáháme být odborníkem ve svém oboru

Naše společnost si plně uvědomuje, že dosažené, současné i budoucí úspěchy jsou postaveny především na schopnostech našich zaměstnanců. Dostatek spolehlivých, odborně vybavených a ambiciózních zaměstnanců je základní podmínkou rozvoje společnosti a zachování její konkurenceschopnosti v oboru strojírenství.

Výrobků nejvyšší kvality a vysoké přesnosti dosahujeme díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům. Svých zaměstnanců si vážíme a staráme se o jejich profesionální růst od důkladného vstupního zaškolení až k pravidelným rozšiřujícím školením pro každou pracovní pozici. Pro nové pracovní výzvy dlouhodobě připravujeme pracovníky a talenty.

Naším cílem je vyhledávat a dlouhodobě udržet talentované pracovníky s aktivním přístupem k životu a s chutí být skutečně dobří v tom, co dělají. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a podporujeme iniciativu. Nabízíme spolupráci s profesionály, kteří se budou dělit o svoje zkušenosti. Každému nováčkovi pomáháme, protože nám záleží na tom, aby se brzy stal plnohodnotným členem výrobních týmů.

Naše zaměstnance se snažíme vést k tomu, aby se co nejvíce podíleli na rozvoji, hospodářských výsledcích, zvyšování produktivity a celkové prestiže společnosti. Jsme společností, kde každý zaměstnanec, bez ohledu na to, jakou pracovní pozici zastává, má možnost se vzdělávat a pracovat na svém osobním rozvoji. Máme zájem, aby si zaměstnanci již od dělnických pozic zvyšovali kvalifikaci, naučili se pracovat s novými technologiemi a dokázali pak samostatně řešit i odstraňovat problémy na pracovišti.

V souvislosti s naším výjimečným postavením na trhu máme zájem o dlouhodobou spolupráci se zaměstnanci, kteří chtějí patřit mezi špičku strojírenského průmyslu, získat nebo rozvíjet svoje dosud nabyté znalosti, budovat svoji kariéru, podílet se na řešení problémů spojených s realizací unikátních projektů a týmově pracovat, ať už na pozici dělnické, technické, anebo manažerské.